سبز چمنی

آخر هفته تصمیم گرفتیم که بریم ایالت قبلی که بودیم که تا هم از بچه ها خداحافظی کنیم هم گلدونه دوست هاش و ببینه و خداحافظی کنه. جمعه راه افتادیم. اولین باری بود که داشتیم با علی میرفتیم مسافرت. اصلا هیچ تصوری نداشتم که قراره چه طور بشه. خیلی خوب و راحت تو صندلی خودش نشست و اصلا نه خودش اذیت شد نه ما رو اذیت کرد.

دیگه تو این سه روز خدا میدونه به چند نفر توضیح دادیم که چرا داریم برمیگردیم ایران. خیلی از میگفتن که اصن فکر نمیکردن ما برگردیم و هیچ وقت از برگشتن حرف نمی زدیم. برای همه خبر غیر منتظره ای بود. خب از خدا چه پنهون برای خودمون هم غیر منتظره بود :).

آغا چقدر هوا خوب اونجا. هر چی ما اینجا لرزیدم اونجا گرم بود و شکوفه ها دراومده بود. ما بعد از چند ماه شکوفه دیدم بالاخره. به خاطره ای خوب هر دو روز و رفتیم پارک و کلا بیرون بودیم. روز اول ماهی دودی زدیم به بدن و روز دوم کباب کوبیده. هوا هم که جون میداد واسه باربیکیو. گلدونه هم تا جون داشت با دوستاش بازی کرد و خدا رو شکر خاطره خوبی براش موند.

شب طرفای ده شب راه افتادیم برای برگشت. چون می‌خواستیم علی خواب باشه تو راه شبونه راه افتادیم. دیگه دو نفری رانندگی کردیم تا طرفای سه صبح رسیدیم خونمون.


تقریبا خریدهای برگشت و کردم و دیگه مونده بستن چمدون ها. که اونم میزاریم برای روزای آخر.

این روزا با مامان اینا که حرف میزنم داریم برای گلدونه دنبال مدرسه میگردیم. مدرسه هم برای خودش معضلیه اااا. از یه طرف نمیخوام خیلی مذهبی باشه. نمیخوام هم خیلی سوسولی باشه. نمیخوام خیلی بچه ها رو بکشن که فلان رتبه علمی رو بیارن. نمیخوام هم دولتی باشه. نمیخوام جمعیت کلاس زیاد باشه. خلاصه که انگار همه اینا یه جا جمع نمیشه. فعلا خواهرم چند تا مدرسه رو رفته و پرسش و جو کرده و اسمش و فعلا نوشته تا من خودم برم و ببینم چه طوره. قیمت ها هم فعلا میگن رو سه میلیون سالیانه.

توکل به خدا بریم جلو ببینیم چی میشه

امضا :خورشید

/ 3 نظر / 67 بازدید
sinsin7

یه مدرسه و این همه شرایط؟! پس فردا بخوایین شوهرش بدین چیکار میکنین پس :)

mahso

واییییییییییییییییییی چقدر خوشحال شدم از شنیدن اینکه به ایران برمیگردین....البته با این اوضاع اینروزای کشور...امیدوارم برگشتن خوبی باشه براتون...

mahso

سلامممممممممم....خیلی وقت بود بهت سر نزده بودم....طبق قانون جدید پرشین بلاگ هم که انگار فقط باید عضو پرشین بلاگ باشی تا بتونی نظر بنویسی.....البته من از وبلاگم کوچ کردم به بلاگ....همین آدرس قبلی ولی پرشینش حذف شده.....توی آخرین پستم هم لینک وبلاگ جدیدم هست....خوشحال میشم بیای.... ماه رمضان امسال هم ختم قرآن گروهی رو داریم....تا ظرفیتش تکمیل نشده بیا بهم سر بزن....دوست دارم امسال هم همراهمون باشی خورشید بانوی تابان...