ابیاول که اومده بودیم می‌خواستیم گلدونه کلاس سوم و دوباره بخونه. همه کارای آموزش و پرورش و هم برای کلاس سوم انجام دادیم. با مشورتی که با چند تا از دوستامون که اومده بودن ایران و همین شرایط و داشتن کردیم بهمون گفتن که داریم اشتباه میکنیم. بعد از دو ماه بچه میافته رو غلتک و اونوقت بقیه درسا براش تکراری میشه و از مدرسه زده میشه. واسه همین راه افتادیم از اول شروع کردیم به ثبت نام کلاس چهارم. بعد از کلی دوندگی الان دیگه برای کلاس چهارم ثبت نام شد. 

مدرسه یه لیست داده واسه لوازم التحریر. شونصد صفحه هست. امروز میرم براش بگیرم و فرم مدرسه هم که گرفتم. دیگه آماده است واسه شروع سال تحصیلی. اینا همه برای من بعد از این همه سال مدرسه رفتن گلدونه تجربه اولیه حساب میشه. هیچ وقت لباس مخصوصی در کار نبوده و لیست لوازمی که بگیریم. 


ترم اول دوره مربی گریم تموم شد و در حال امتحان دادن هستم و تحویل پروژه هام. کلاس های خیلی خوبی بود و خیلی لذت بردم از دوره ای که گذروندم. برای ترم بعد هم ثبت نام کردم و اویل مهر شروع میشه. 

یه درس دارم هنر و خلاقیت. هر شب تا کی باید بیدار باشم و براش نقاشی درست کنم و کاردستی. ولی خیلی لذت بخشه. چه کیفی میکنن بچه ها رشته هنر که همش دارن این کارا رو انجام میدن. 


دیگه رانندگیم در حد عالی شده و همه جا میرم واسه خودم. رانندگی تو شلوغی اینجا و با ماشین دنده ای یه کیف و حال دیگه داره و بیشتر خوش میگذره. 

کلا که تا الان خیلی راضی و خوشحالم از اینکه برگشتم. با اینکه هر کی من و میبینه میگه پشیمون میشی از اینکه برگشتی و یه سری حرف های منفی. ولی من دیگه تصمیم و گرفتم و خیلی هم راضی ام. 


چند روز پیش جشن تکلیف برای گلدونه گرفتم خونه مامانم. یه مهمونی واسه خانم ها. هر کی بودو نبود و دعوت کردیم و یکی دیگه از آرزوهای گلدونه هم برآورده شد که دوست داشت تو تولدش فامیل هاش دعوت باشن. بهترین هدیه هم از نظر خودش یه تنگ ماهی بود که دختر عموش براش آورد. یکی از ماهی ها آمده بود دو روز پیش بچه هاش به دنیا اومدن ولی دیروز که بیدار شدیم از بچه ها خبری نبود و انگار توسط ماهی های دیگه خورده شده بودن. دیروز گلدونه عزای عمومی اعلام کرده بود  


امضا :خورشید


/ 2 نظر / 81 بازدید
mahso

امیدوارم خوشحالیتون موندگار باشه....دور بودن از خانواده و اقوام سخته....شما تجربه کردین برای همین بودنتون کنارشون شیرینه.....همسر برنمیگردن؟!