بنفش

بالاخره کارای مربوط به خونه تموم شد و هم خونه رو خریدیم و هم اجاره اش دادیم. 

واقعا ظلم بود با این قیمت خونه خریدن. قبل از این گرونی ها با یک سوم این پول هم میشد این خونه رو گرفت ولی چاره ای نبود اگه صبر میکردیم به امید ارزون شدن بی‌فایده بود. 

—————————————————————-

امتحان های ترم دوم شروع شده. خیلی از اینکه این دوره رو ثبت نام کردم خوشحالم. چیزهایی که آموزش دیدم دقیقا همون چیزی بود که دنبالش بودم همیشه و به این نتیجه رسیدم که چقدر روانشناسی رو دوست دارم و چقدر مباحث مختلف درباره اش برام جذابه. 

من طرفدار نظریه ها و سبک تربیتی دکتر هلاکویی هستم و خیلی قبولشون دارم اما نه به معنای صددرصد ولی اکثر راه حل ها و صحبت هاشون و می‌پذیرم. 

یادمه زمان گلدونه کلی تحقیق میکردم و کتاب میخوندم درباره روانشناسی کودک و مثلا روشن فکر بودم. حالا بعد از ده سال دوباره نصف اون چیزایی که روانشناسی در اون زمان میگفت رد میشه و تبدیل به آسیب شده!!

من توی این چندین سال که از خدا عمر گرفتنم بارها و بارها به این نتیجه رسیدم که گیر ندم به اون عقیده ای که در یک سن خاص دارم چون زمونه آدم و خیلی عوض میکنه. بنابراین سرتون و در راه اعتقاداتشون ندین چون ممکنه چند سال بعد اون عقیده رو نداشته باشین. 

—————————————————————————


هر شب خودم و پرت میکنم از خستگی تو رختخوابم و تو دلم میگم آخ خ خ خ عجب روز سخت و طولانی بود چقدر خوب از پس امروزم هم براومدم. متوجه این میشم که چند وقتیه که اخ گفتن ها کار هر شبم شده قبل از خواب. 

رو زهامون سخت میگذره ولی همین سختیش برام خیلی شیرینه و دوست داشتنیه. انقدر خدا رو شکر میکنم واسه داشتن و دیدن این روزهامون که نگو. 


امضا : خورشید

/ 1 نظر / 101 بازدید