نارنجی

هر روز یه بامبولی داریم با مدرسه گلدونه. یعنی نمیشه یه روز با گریه نیاد خونه. از دست این پسرهاشون. دیروز با یه پسری تو اتوبوسشون دعواش شده بود. حالا این جوری هم نیست که همون جا گریه کنه. خودش و نگه میداره و میرسه خونه میزنه زیر گریه. دیگه این پسره آنقدر اذیتش میکرده که قراره همسر امروز بره جایی که بچه ها سوار اتوبوس میشن و با مامان این پسره صحبت کنه. قرار بود فقط بره صحبت کنه بعد دیده که مامان پسره داره پرو بازی درمیاره همه رو شسته گذاشته کنار.

خب حالا یکم آروم تر قضیه حل و فصل میشد بهتر بود که.

گلدونه هم خوووووشحال که بالاخره پسره حالش گرفته شده.

اصن چه کاریه که دخترا و پسرا با هم باشن. اونا یه مدل خاص خودشونن دخترا یه مدل مختص خودشون. دنیاشون با هم فرق داره. اصن تناسبی با هم ندارن.


شبا بعد از اینکه علی رو میخوابونم میرم سالن ورزشی که تو مجتمعمون هست. شب اکثرا مردا فقط میان اونجا. همه هم چسبیدن به این دنبل و وزنه که عضله بسازن. بقیه جاهاش سوت و کور فقط اون قسمت پر آدم. بعد میگن همش دخترا میرن آرایشگاه فلان میکنن بیسار میکنن خب این آقایون هم که همش دارن دنبل میزنن که.


این بار برای هیش کس نمیخوام چیزی ببرم. پاک پاک میخوام برم. همین وسایلمون خودمون هم بتونم جا بدم تو چمدون ها شاهکار کردم. دو تا ۲۳ کیلو من. دو تا گلدونه. یه ده کیلو هم علی میتونه چمدون داشته باشه. با دو تا چمدون کوچیک برای تو هواپیما و دو تا کوله پشتی. کالسکه هم که هست. این همه چیز و چه طوری میخوایم به دندون بکشیم و ببریم خدا داند.

مامان چند روز زودتر میرن تهران برای زایمان دختر خاله ام. بابا هم گفتن با ماشین یکی دو روز مونده به اومدنمون میان تهران


امضا :خورشید

/ 2 نظر / 54 بازدید
sinsin7

چه مثه این فیلماشون بوده که پسر مدرسه‌ای‌ها دخترهای مدرسه را اذیت می‌کنن :) اما اگه میخواد بازم مثه فیلما باشه دختر قهرمان فیلم باید خودش به تنهایی حال پسره را بگیره :)

sinsin7

مقایسه آرایشگاه با باشگاه واقعا بی‌انصافیه. یک ساعت میرن آرایشگاه برای چند هفته لولو تبدیل به سیندرلا میشه ولی اونا چند ماه میرن باشگاه پدر خودشونم در میارن بعد فقط یکم عضله‌هاشون باد میکنه! این کجا و آن کجا؟